26 Mart 2017 Pazar

Vichy Dercos Shampooing Anti-Pelliculaire Gras Kepeğe Karsı Etkili Bakım Şampuanı

Vichy Dercos Shampooing Anti-Pelliculaire Gras Kepeğe Karsı Etkili Bakım Şampuanı 


Kış aylarında saçlarımda kuruluktan oluşan kaşıntı ve yoğun kepek oluşumu yaşıyorum.
Bu birkaç ay sürüyor fakat artık beni çok rahatsız etmeye başladı bu durum..
Bir çok ürün denedim azalttı fakat kesin çözüm olmadı.
Geçtiğimiz aylarda Dermokozmetika sitesinden yapmış olduğum bir alışveriş sayesinde Vichy Dercos Kepek Şampuanı ile tanıştım..Benim saç tipim oldukça yağlı iki gün en fazla yağlanmadan duruyor..Bu durumda beni oldukça rahatsız etsede çaresini bulamadım detaylı arayış içine girmedim açıkçası.Yağlı saçların daha sağlıklı olduğunu öğrendiğimden beri..
Gelelim önce özelliklerine ve vaatlerine.  
Vichy Dercos Shampooing Anti-Pelliculaire Gras Kepeğe Karsı Etkili Bakım Şampuanı Normal/Yağlı Saçlar İçin  
Ürün’ünün Özellikleri
Hava değişimleri, şampuan değişimleri gibi çeşitli dış etmenlere kaynaklı sorunlardan dolayı saç bakımına yeterli ilgiyi gösteremeyiz. Çoğunlukla yaz aylarında güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının saç tellerine temas etmesiyle oluşan yıpranmaların ve hasarların toparlanmasına yardımcı olur. Kepek oluşumuna son veren yardımcı içeriğe sahip olan ürün, sebum seviyesini de dengeleyerek daha bakımlı saçlara kavuşturur. Altı hafta boyunca düzenli bir şekilde kullanılan bu ürün, zengin içerik bileşenlerine sahiptir. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar ve mükemmel sonuçlar elde ettirir. Paraben içermez, saç derisini yatıştırır, kaşıntı gibi alerjik reaksiyonların dinmesine yardımcı olur.

Vichy Dercos Shampooing Anti-Pelliculaire Gras Kepeğe Karşı Etkili Bakım Şampuanı Normal/Yağlı Saçlar İçin  

Ürün’ünün Kullanım Şekli
 İlk kullanımdan itibaren etkisini en iyi şekilde gösteren bu ürün, saçınıza uyguladıktan sonra yaklaşık iki dakika bekletildikten sonra durulanmalıdır. Sonraki yıkamalarda nazik ve yavaşça
uygulayarak doğal bitki özlerinin saç köklerine işlemesine yardımcı olunur.

Denildiği gibi ilk kullanımda iki dakika bekletip öyle kullandım.Diğer şampuanlara göre daha sıvı bir ürün iki pompa yeterli oluyor benim saçlarım yağlı olduğundan ve ürünün bitkisel olmasından  dolayı pek fazla köpürmüyor..Fakat yıkadıktan sonra temizlik hissini anlıyorsunuz..Böyle pompalı bir şişede benim için bu tarz şişeler daha kolay oluyor.

Renkli ürünleri her zaman sevmişimdir (: Turuncu renkte güzel bir kokusu olan fakat kokusunun ne olduğunu henüz kestiremediğim ):

Bu ürünü yaklaşık bir aydır düzenli olarak haftada üç defa kullandım.Kepek sorunum kaşıntı sorunum ortadan tamamen kalktı diyebilirim..Ürün bitene kadar kullanmaya devam edicem..Gerçekten çok başarılı bulduğum ve memnun kaldığım bir ürün oldu.Sevemediğim tek özelliği çok çabuk yağlandırması oldu bu biraz can sıkıcı olsada artılarına göre bu eksisini görmezden gelebilirim.. ürüne buradan ulaşabilirsiniz Cumartesi gecesi vermiş olduğum sipariş Pazartesi sabah elimdeydi.Kesinlikle online alışveriş yapıyorsanız mutlaka Dermokozmetika sitesini inceleyin derim..
Birçok marka var ve sürekli indirimler oluyor en sevdiğimizden (:
Sevgilerimle

2 yorum: